השירותים שלנו

אנחנו כאן כדי לספק לך פתרונות

כל שעולה על דעתך, אנחנו מתחייבים לנסות ולהגשים

כי זה הזמן שלך לנוח ולתת לנו לעשות את העבודה בשבילך

כתיבת תוכן

במקום לשבור את הראש, לכתוב ולמחוק ולנסות לקלוע לפח דפים מקומטים, אנחנו כאן. כותבים את התוכן שלכם, בצורה הכי נהירה, מעניינת ומדוייקת.

עריכת תוכן

את התוכן שאתם כתבתם, אנחנו נערוך, בהתאם לכללי השפה. נוסיף אם צריך וגם נגרע, הכל בתיאום מלא אתכם. עד שלא תהיה מילה אחת חסרה. או מיותרת.

תמלול

הקלטתם שיחה חשובה? ראיה לבית משפט? סתם בא לכם להעביר את המילים שלכם מקובץ שמע לכתב? בשביל זה אנחנו כאן. לא שוכחים אף מילה. גם בתמלולים.

תרגום משפטי

עומדים לפני חתימת הסכם עם לקוחות או שותפים מחו"ל? צריכים הסכם מתורגם לגרמנית? או שמא צריכים אתם לתרגם הסכם מרוסית לעברית? זקוקות לתרגום הסכם האקזיט שלכן? אנחנו כאן. גם ברגעים המרגשים. תרגום משפטי מקצועי, לרבות תרגום נוטריוני.

תרגום אתרים

אתר שכתוב בשפה העברית לא יכול לשרת לקוחות שאינם דוברים ודוברות את השפה. זאת עובדה. עסקים שאינם מתרגמים את האתר שלהם פונים לאוכלוסיה דוברת עברית בלבד, או שאינם מודעים לכך שתרגום האתר יכול להרחיב להם את העסק. כך או כך, אנחנו גם מרחיבים עסקים.

תרגום שיווקי

אז פתחת עסק. יש לך לוגו, כרטיסי ביקור, אתר ואפילו לקוחות ראשונים (חוץ ממשפחה). עכשיו נותר להתחיל ולשווק, על מנת להגדיל מכירות. אנחנו כאן כדי לתרגם לך את התוכן השיווקי (וגם לכתוב אותו אגב), לכל שפה שעולה על דעתך.

תרגום אקדמי

אז כתבת דוקטורט, שזכה לשבחים רבים באקדמיה, ואפילו קיבלת המלצות לעשות פוסט בארה"ב. אנחנו כאן כדי להשלים לך את ההגשה על ידי תרגום הדוקטורט לאנגלית.

תרגום עסקי

השקעתם זמן וכסף בעיצוב קטלוג לתערוכה / מכירה מיוחדת / מוצרים. לא תשקיעו בתרגום? כי תרגום קטלוגים, חוברות מידע, שילוט וכל מה שקשור לעסק שלך, זה בעצם העסק שלנו.

תרגום ספרים

כתבת רב מכר, שכבר בחודש הראשון יצא בשלוש מהדורות. קיבלת תשבחות רבות. לא כדאי שכל העולם יידע גם? אנחנו כאן כדי להפיץ את רעיונותייך לעולם.

תרגום טכני

תרגום מפרטים טכניים, עלוני הסבר, חוברות עבודה, הוראות הפעלה וכל מה שקשור למכונות, מכשירים, הנדסה, גם את זה אנחנו מתרגמים.

תרגום סימולטני

לכנס הקרוב מוזמנים אורחים מכל העולם, דוברי שפות שונות, אך ההרצאה המרכזית אמורה להיות בעברית. איך מתמודדים עם זה? באמצעותנו.

תרגום יצירתי

האוכלוסיה הישראלית שונה מהאמריקאית, ששונה מהצרפתית, ששונה מהמרוקאית. אנחנו נדאג לכך שהיצירה שלך תובן בכל השפות.

תרגום נוטריוני

תרגום נוטריוני משמעותו תרגום של מסמכים הצריכים אישור נוטריוני. כגון: צוואות, תעודות יושר, תעודות נישואין, תעודות גירושין, תעודות לידה.

More & 

"Writers make national literature, while translators make universal literature."

José Saramago

 

תמיכה

תמיד כאן לשירותך

זקוקה להצעת מחיר? זקוק לתרגום בדחיפות? יש לך רעיון שאינך יודעת כיצד להוציאו לפועל? אנחנו כאן. לבקשות הכי לא שגרתיות. אנחנו נעשה הכל כדי למצוא פתרון.

איכות

שואפים לשלמות

כי אנחנו לא מאמינים בבינוניות. 

"לכתוב זה מקצוע שאנו לומדים תוך כדי כתיבה"

סימון דה בובואר

איכות

שירות

מחיר